Kış Soğuğuna Rağmen, Bahar Sıcaklığı ve Zerafeti
/
/
Kış Soğuğuna Rağmen, Bahar Sıcaklığı ve Zerafeti
baharsicakligiyenimoda

Kış Soğuğuna Rağmen, Bahar Sıcaklığı ve Zerafeti

2019 yılının son günleri gelirken Kış soğuğu da kendini göstermeye başladı. Kış Soğuğuna Rağmen, Bahar Sıcaklığı ve Zerafeti layık olan giyecekleri sizler için derledik. Gelin yılın son ayında ve son günlerinde ve yeni yıla girerken kış ayında bu kış bizlerin içini ısıtacak ve bahar esintisini yaşatacak giysilere bir göz atalım.

Kış Soğuğuna Rağmen, Bahar Sıcaklığı ve Zerafeti

ekoselibayankıyafeti

EKOSELİ GİYSİLER

Kış ayının vazgeçilmezleri haline gelecek ekoseli giysiler hem iş hayatınızda hem de günlük hayatınızda giyebileceğiniz  ve güzelliğiniz ile etrafınızı büyüleyebileceğiniz giysilerin en başında sitemizde de bulunan ekoseli pantolon geliyor. Bunun yanı sıra hem gömlek hem de ceket olarak kullanabileceğiniz ekoseli gömlek ceket modeli de kış ayına damgasını vuran ürün ve dolabınızın vazgeçilmez ürünü haline gelecektir.  Kış ayına damgasını vuracak diğer bir ürün ise ekoseli ceketler ise kış ayına sanki bahar havası katacak tarzda günlük ve iş hayatınızda kullanabileceğiniz ürünlerdir. Kışın soğuğunu ekoseli giysiler ile bahar sıcaklığı ve zerafetini birlikte yaşayacaksınız.

kabanvemont

KABAN ve MONT

Kış ayının vazgeçilmezi ve muhakkak tüm moda tutkunlarının dolabında bulunan ürünler arasında kaban ve montlar bulunmaktadır. Bu kış gümüş renklerle kış ayını simgeleyen mont bir yandan kış ayını temsil edercesine öte yandan baharın gelişine hazırlanırcasına bir hava katıyor giyenlerine. Parlak görünüşü ve giyen kişiyi sıcak tutan ürün içeriği ile görenlerin bahar giysi olacağını düşündüren bu ürün kış aylarının vazgeçilmezi haline gelecektir. Nitekim kış aylarında bulunması gerekenlerin başında kaban gelmektedir.  Kabanlar moda tutkunlarının kış aylarında olmazsa olmazıdır bence. Bu ara hem şık tasarımıyla hem de giyen kişiyi sıcak tutan içeriği ile kış ayında kullanılabileceği gibi bahar ayında da kullanılabilecek olan peluş kabanlar çok revaçta. Kaban ve montlar kış ayında vazgeçilmez olabilir. Fakat bahar ayında da kullanılacağı da kesin.

bayantrikovekazak

TRİKO VE KAZAKLAR

Kış aylarında bütün bayanların dolabında olan triko ve kazaklar bu kış önceki kışın da olduğu gibi vazgeçilmez ürünleri olmaya devam ediyor. Canlı ve farklı renklerle triko ve kazaklar kış ayında giyenleri sıcak tutacağı gibi bahar ayında ise şıklığı ile giyenlere ayrı bir hava katacaktır. Triko ve kazaklar gündelik hayatınızda, iş hayatınızda ve hatta davetlerde giyebileceğiniz ürünlerdir. Bu yılın vazgeçilmez kış renkleri arasında baharı simgeleyen turuncu, mavi, yeşil gibi renklerin yanı sıra haki, indigo ve bej gibi renklerle kış ayının güzelliği yansıtılarak bahar sıcaklığı yaratılmaya çalışılmış.

derimontbayanderikıyafet

DERİ GİYSİLER

Deri dediğimizde aklımıza hemen kış ayı gelir, fakat bahar aylarında da çok sık deri giysiler giyildiği, deri ayakkabılar giyildiği hatta yaz aylarında bile tercih edildiğini görüyoruz. Günümüzde genelde ayakkabılarda deri tercih ediliyor gibi gözükse de ceketler ve pantolonlarda da deri ayrı bir tarz ve hava ile karşımıza çıkıyor. Derinin renkleri genelde siyah ve kahverengi olarak kullanılsa da bu kış bizi bej renkli pantolon ve ayakkabılar karşılıyor. Bunun yanı sıra siyah renkli pantolon ve ayakkabılar her zaman olduğu gibi yine revaçta, fakat bej renkli pantolon bu kış ve bahar ayının vazgeçilmez ürünü olacaktır.

ELBİSELER

Bu kışın bence en harika ürünleri arasında takım kataloğu altında yer alan Taş Renkli Triko Takım isimli üründür. Hem takım hem elbise kategorisinde yer alacak bu ürün kış ayının soğuğuna rağmen giyenleri sıcak tutmayı başarıyor. Nitekim elbiseler arasında tercih edilebilecek tarz sadece belirli günlerde giymek olmayacağını bizlere anlatan bir ürün ile karşı karşıyayız. Özel günlerin yanı sıra gündelik hayatınız ve hayatınızın her anında giyebileceğiniz bu şık ürün dolabınızın vazgeçilmezi haline gelecek kış ayının yanı sıra baharda da giyeceğiniz bir ürün haline gelecektir.

 

Kış ayında ve bahar ayında vazgeçilmez hale gelecek ürünleri sizlerle paylaştık. Kış soğuna rağmen, Bahar sıcaklığı ve zerafetini sizlere yaşatacağı ürünlere ulaşmak için sitemizden güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Sitemiz Iyzico güvencesi ile sizlere hizmet sunmakta, hafta içi ve hafta sonu sizlere elimizden gelen tüm yardımı yapmaktayız.

 

2019 yılı son günlerinde ve 2020’ye gireceğimiz şu günlerde kışın modasını takip etmek için Instagram, Facebook ve Ece’nin Dolabı websitemizden bizi takip edebilirsiniz.

 

 

Share this post

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.